Νέα θέση εργασίας στην Κορινθία! Εταιρεία: JUMBO Α.Ε. (Κατάστημα Κορίνθου)

Στο πλαίσιο της στρατηγικής επέκτασης της εταιρείας JUMBO στην Ελλάδα και στο Εξωτερικό, ζητάει δυναμικά κι υπεύθυνα άτομα για την κάλυψη της θέσης:

Υπεύθυνος/η εμπορικού stock

για το κατάστημα της εταιρείας στην Κόρινθο

Προφίλ Θέσης Εργασίας:

Θέση πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες / Καθήκοντα:

  • Οργάνωση, διαχείριση κι ανάπτυξη του τρόπου τροφοδοσίας του καταστήματος
  • Έλεγχος του επιπέδου των αποθεμάτων
  • Ανάπτυξη προγραμμάτων τροφοδοσίας / αποθήκευσης
  • Συντονισμός της ομάδας της αποθήκης και των πωλητών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στις θετικές επιστήμες (με ελάχιστο μ.ο. 8)
  • Πολύ καλή γνώση H/Y (ECDL)
  • Δυναμική προσωπικότητα κι ανεπτυγμένη ικανότητα στην επικοινωνία και την οργάνωση
  • Πολύ καλή αντίληψη και χρήση αριθμών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών – 1.000 €
  • Αξιοκρατικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συστηματική κι ευρύτατη εκπαίδευση

Εάν ενδιαφέρεστε για τη συγκεκριμένη θέση μπορείτε:

  • α) να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: 50hr@jumbo.gr
  • β) να παραδώσετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο κατάστημα (82ο χμ Π.Ε.Ο Αθηνών – Κορίνθου)

Για περισσότερες πληροφορίες:

Τηλέφωνο καταστήματος: 2741074630
Γραμματεία Καταστήματος: Ρουμάνο Έφη

 Ημερομηνία δημοσίευσης: 09.08.2017

*Όλα τα στοιχεία που θα αναγράφονται στο βιογραφικό σας σημείωμα, θεωρούνται απολύτως εμπιστευτικά και χρησιμοποιούνται αποκλειστικά και μόνο για την αξιολόγηση πιθανής συνεργασίας με το κατάστημα της εταιρείας JUMBO στην Κόρινθο