Πωλητής/ια Ex-Van | Merchandiser

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Κόρινθος

Γαλακτοκομικά "Μανδρέκας Α.Ε."
Περιγραφή

Η εταιρεία «ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ Α.Ε.» με χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή γαλακτοκομικών προϊόντων αποτελεί σήμερα μια από τις μεγαλύτερες μονάδες παραγωγής γιαουρτιού ιδιωτικής ετικέτας στην Ελλάδα. Με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο των εξαγωγών και στα πλαίσια  της συνεχούς ανάπτυξης επιθυμεί να προσλάβει:

ΠΩΛΗΤΗ/ΙΑ Ex-Van | Merchandiser ,
για το νομό Κορινθιας, με έδρα την Kόρινθο.
(κωδ. θέσης: SAL61)

Αρμοδιότητες
  • Η θέση αφορά την προώθηση, την πώληση και την αύξηση της διανομής των προϊόντων της εταιρείας στα σημεία λιανικής.
Απαραίτητα Προσόντα
  • Επαγγελματικό Δίπλωμα Γ’ Κατηγορίας
  • 2ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με καταναλωτικά προϊόντα
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Επιμονή στην επίτευξη στόχων
Επιθυμητά Προσόντα
  • Σπουδές σχετικές με Εμπόριο, Πωλήσεις ή Οικονομικά
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
  • Κάρτα Ψηφιακού Ταχογράφου
  • Εμπειρία στην διανομή ψυχόμενων προϊόντων
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος", αναφέροντας τον κωδικό θέσης SAL61.

Θα προτιμηθούν οι διαμένοντες στην ευρύτερη περιοχή Κορινθίας.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απολύτως εμπιστευτικά και μετά την αξιολόγηση τους, θα κληθούν για συνέντευξη οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 2

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Κόρινθος

Job ID : 3450B95TN8P

Corinthia Jobs

Κόρινθος, Πελοπόννησος

2109639269

Το Corinthia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Κορινθίας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Corinthia Jobs.