Σύμβουλος Πωλήσεων

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ 60 & ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ, ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ NOVA
Περιγραφή

To Κατάστημα NOVA Κορίνθου εξειδικευμένο στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων συνδυαστικών υπηρεσιών Ψυχαγωγίας και Επικοινωνίας και στην παροχή προϊόντων τεχνολογίας που καλύπτουν κάθε σύγχρονη ανάγκη, ζητάει να προσλάβει Εσωτερικούς και Εξωτερικούς Συμβούλους Υπηρεσιών - Κόρινθος

Αρμοδιότητες
  • Παρουσίαση της εταιρείας, των υπηρεσιών και των προϊόντων της
  • Παροχή προσωποποιημένης εξυπηρέτησης και υποστήριξης των πελατών της NOVA
  • Προώθηση και ανάπτυξη των πωλήσεων, προϊόντων και υπηρεσιών με βάση τις βέλτιστες πρακτικές πωλήσεων
  • Συνεχής παρακολούθηση, διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Επίτευξη στόχων βάση μηνιαίου πλάνου πωλήσεων
Δεξιότητες
Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες Ικανότητα και διάθεση επίλυσης προβλημάτων Δυνατότητα εργασίας σε ευέλικτο ωράριο Kαλή γνώση H/Y &tablet
Επιθυμητά Προσόντα
  • Προϋπηρεσία 1 τουλάχιστον έτος σε αντίστοιχη θέση
Επιπρόσθετες Προϋποθέσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης
Αποστολή Βιογραφικού στο email:
[email protected]

Περισσότερες πληροφορίες:
2741080200 (κα. Αν. Παρασκευά)

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 1

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ 60 & ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ, ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Job ID : 209H3LOZUE2

Infotechnica

Δαμασκηνού 52 , Κόρινθος

2741080200

www.infotechnica.gr