Σύμβουλος Πωλήσεων Κινητής Τηλεφωνίας (GHR-KOR1)

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 2 weeks ago Κόρινθος

ΓΕΡΜΑΝΟΣ
Περιγραφή

Το κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ Κορίνθου προσφέρει ευκαιρία απασχόλησης σε θέση:

Συμβούλου Πωλήσεων Κινητής Τηλεφωνίας (Πλήρης Απασχόληση)

Αρμοδιότητες
  • Προώθηση προϊόντων/υπηρεσιών τεχνολογίας σε νέους και υφιστάμενους πελάτες, με σκοπό την ικανοποίηση των αναγκών τους και την επίτευξη του στόχου πωλήσεων
  • Ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου
  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών
Απαραίτητα Προσόντα
  • Τουλάχιστον απόφοιτος Ι.Ε.Κ Επαγγελματικής κατεύθυνσης
  • Τουλάχιστον 1 χρόνο προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εστίαση στην επίτευξη αποτελέσματος βάσει στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (άνδρες υποψήφιοι)
  • Δυνατότητα εργασίας βάσει ημερών και ωρών απασχόλησης σε εμπορικά καταστήματα
Επιθυμητά Προσόντα
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Γνώση προϊόντων τεχνολογίας και τηλεπικοινωνιών
Απολαβές & Παροχές
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Εκπτωτικά προγράμματα σταθερής & Internet
  • Μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα πωλήσεων και νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης
Αν ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στο δυναμικό του καταστήματος, μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα παντώντας στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος", αναφέροντας τον κωδικό θέσης GHR-KOR1.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 2 weeks ago
Κόρινθος

Corinthia Jobs

Κόρινθος, Πελοπόννησος

Το Corinthia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Κορινθίας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Corinthia Jobs.