Υπάλληλος Αποθήκης & Εξυπηρέτησης Χονδρικής Πώλησης

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 2 weeks ago Κολιάτσου 79, Κόρινθος

Roukis Professional Beauty Supplies
Περιγραφή

Τα καταστήματα ειδών κομμωτηρίου & ομορφιάς Roukis Professional, με ηγετική θέση στον κλάδο, ζητούν υπάλληλο αποθήκης & εξυπηρέτησης χονδρικής πλήρους απασχόλησης (40ωρο) για άμεση στελέχωση του logistics center με έδρα την Κόρινθο.

Αρμοδιότητες
  • Συλλογή & συσκευασία παραγγελιών (picking & packing)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών εμπορευμάτων, καταμέτρηση και τακτοποίηση
  • Φορτώσεις-εκφορτώσεις βαρέων εμπορευμάτων
  • Διαχείριση παραγγελιών web & δικτύου καταστημάτων
  • Οργάνωση, τακτοποίηση & καθαρισμός αποθήκης
  • Φορτώσεις εμπορευμάτων μέσω courier
  • Εφαρμογή & τήρηση κανόνων αποθήκης
  • Εξυπηρέτηση & ταμείο σε πελάτες χονδρικής (όταν κρίνεται απαραίτητο)
Δεξιότητες
Επικοινωνιακές δεξιότητες υπευθυνότητα συνέπεια ταχύτητα αξιοπιστία Όρεξη για εργασία σε γρήγορους ρυθμούς Ομαδικό Πνεύμα Εξοικείωση με την αγγλική γλώσσα
Απαραίτητα Προσόντα
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Γνώση Η/Υ/ MS Office, RF scanner, ταμείου
  • Δίπλωμα Ι/Χ
Επιθυμητά Προσόντα
  • Εμπειρία σε μηχανογραφημένη αποθήκη θα θεωρηθεί προσόν
  • Εξοικείωση με τον κλάδο της κομμωτικής, barbering θα θεωρηθεί προσόν
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Διαρκή εκπαίδευση σε σύγχρονα συστήματα διαχείρισης αποθήκης & τεχνικές πώλησης
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο & φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Team-building events & δραστηριότητες σύσφιξης σχέσεων ομάδας
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Για οποιαδήποτε επιπλέον απορία σχετικά με τη θέση μπορείτε να καλείτε στο 27410 74225, ζητώντας να μιλήσετε με την Υπ. Ανθρωπίνου Δυναμικού.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 2 weeks ago
Κολιάτσου 79, Κόρινθος

Corinthia Jobs

Κόρινθος, Πελοπόννησος

Το Corinthia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Κορινθίας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Corinthia Jobs.