Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Μερική Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 2 weeks ago Λουτράκι

Γενική Διαχειριστική
Περιγραφή

Η Γενική Διαχειριστική στο Λουτράκι & στην Κόρινθο αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης για πρωινά στο γραφείο Λουτρακίου.

* Σκοπός μας είναι να προσφέρουμε έναν μοναδικό τρόπο στην Διαχείριση Κτιρίων με βασική αρχή την ποιότητα, διαφάνεια, εμπιστοσύνη και άμεση εξυπηρέτηση για την σωστή λειτουργία της Πολυκατοικίας.

* Σε περίπτωση πρόσληψης θα ακολουθήσει σεμινάριο προσωπικών δεδομένων ( ISO/IEC 27001:2013 & ISO/ IEC 27701:2019 ) και Βασικές Αρχές Διαχείρισης Κτιρίων.

Αρμοδιότητες
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση κοινού
  • Γνώσεις Η/Υ (word-excel)
  • Γνώση και Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών μηνυμάτων
  • Χρηματοοικονομικές γνώσεις
  • Διαχείριση εύλογων παραπόνων/αιτημάτων των πελατών και ενημέρωση των αρμοδίων, εφόσον είναι απαραίτητο
  • Αναφορά τυχόν ελλείψεων, ζημιών
  • Έλεγχος αποθέματος και προμήθεια όλων των αναλώσιμων.(μελάνια εκτυπωτές-φύλλα χαρτιά Α4 κ.α)
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση όλων των χώρων γραφείων σύμφωνα με το πρότυπο καθαριότητας εντός συγκεκριμένων χρονικών ορίων.
Επιθυμητά Προσόντα
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία
  • Διατήρηση του υπολογιστικού & τηλεφωνικού εξοπλισμού σε καλή κατάσταση
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών
  • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων και δεξιότητα διαχείρισης χρόνου
  • Επαγγελματισμός, ταχύτητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δίπλωμα Ι.Χ ή μηχανάκι
  • Ξένες γλώσσες (Αγγλικά-Γερμανικά)
  • Γνώση προγραμμάτων λογιστικής διαχείρισης
Απολαβές & Παροχές
  • Πρωινή απασχόληση χειμώνα-καλοκαίρι στο γραφείο Λουτρακίου.
  • Τήρηση της εταιρικής πολιτικής και των νόμων περί αδειοδότησης.
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Εναλλακτικά, καλέστε στο 694 161 5881.

Premium Job
Σύνοψη
Μερική Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 2 weeks ago
Λουτράκι

Corinthia Jobs

Κόρινθος, Πελοπόννησος

Το Corinthia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Κορινθίας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Corinthia Jobs.