Νέα θέση εργασίας στην Κορινθία! Εταιρεία: JUMBO Α.Ε. (Κατάστημα Κορίνθου)

Το κατάστημα της εταιρείας JUMBO στην Κόρινθο ζητάει προσωπικό για την κάλυψη της θέσης:

Υπεύθυνος/η ταμείων

«Στην εποχη μας όσο πιο ασφαλής ειναι η επιχείρηση που εργάζεσαι, τοσο πιο ασφαλής είναι και η δουλειά σου!
Γι’ αυτό έλα να εργαστείς σε μια από τις κορυφαίες ελληνικές επιχειρήσεις που υπάρχουν.Τα JUMBO.
Mια εταιρεία που δεν βλέπει την ηλικία σου ως τροχοπέδη. Που ξέρει να ανταμείβει την αφοσίωση και την προσήλωση σου και πάνω από όλα σου προσφέρει ασφάλεια!»

Προφίλ Θέσης Εργασίας:

Θέση πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες / Καθήκοντα:

  • Για τον καθημερινό συντονισμό της λειτουργίας των ταμείων
  • Για τον συντονισμό των εργαζομένων στο τμήμα του ταμείου.
  • Για την φερέγγυα παρουσίαση των εμπορευμάτων των ταμείων καθώς και για την εφαρμογή της εταιρικής πολιτικής πωλήσεων στο τμήμα των ταμείων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε θέση υπεύθυνου καταστηματος / ταμειων το λιγότερο 2 έτη
  • Δυναμικότητα, υπευθυνότητα, ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Χειρισμός Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

 Η εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών –
  • Αξιοκρατικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συστηματική και ευρύτατη εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Εκδήλωση ενδιαφέροντος

Εάν ενδιαφέρεστε για τη συγκεκριμένη θέση μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας εντός του καταστήματος (82ο χλμ Παλ Ε.Ο. Αθηνών – Κορίνθου) ή να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα ηλεκτρονικά στο email 50hr@jumbo.gr

Ημερομηνία δημοσίευσης

Η αγγελία εργασίας αναρτήθηκε στο CorinthiaJobs.gr την Τρίτη 7 Νοεμβρίου 2017