Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης σε Γραφείο Διαχείρισης Εγγράφων | Κιάτο

Γραφείο διαχείρισης εγγράφων με έδρα το Κιάτο ζητάει ένα άτομο (άντρα) για θέση υπάλληλου γραφείου. Πιο συγκεκριμένα:

Τίτλος Θέσης:

Υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης

Αντικείμενο Θέσης:

Ζητείται άντρας ηλικίας έως 40 ετών για θέση υπάλληλου γραφείου, για πενθήμερη εργασία 8ωρης απασχόλησης, πρωί-απόγευμα. Ικανοποιητικές αποδοχές.

Αρμοδιότητες – Προσόντα:

  • Διαχείριση καθημερινών email
  • Λήψη – καταχώρηση εγγράφων (παραστατικών) – τιμολόγηση – αποστολή, καθώς και παράδοση αυτών σε κάποιες περιπτώσεις με αυτοκίνητο του γραφείου
  • Απαραίτητη η ύπαρξη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση εργασίας (π.χ. δικηγορικό γραφείο, λογιστικό γραφείο κλπ)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Οργανωτικές ικανότητες.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να είναι κάτοικοι Κιάτου ή των κοντινών περιοχών.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος:

Εάν σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη θέση εργασίας, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: [email protected]

Ημερομηνία δημοσίευσης:

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019