Γραμματειακή Υποστήριξη

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Κόρινθος

PC-Solutions
Περιγραφή

ΠΡΟΦΙΛ ΕΤΑΙΡΙΑΣ

Η PC-Solutions αποτελεί μία ευέλικτη και δυναμική εταιρεία εμπορίου και υπηρεσιών συστημάτων πληροφορικής και εγκαταστάσεις δικτύων με 15ετή εμπειρία πάνω στο αντικείμενο της. Καλύπτει την πώληση των ταμειακών συστημάτων, καθώς και την πώληση-αγορά-επισκευή ηλεκτρονικών υπολογιστών και των περιφερειακών τους. Είναι επίσημος συνεργάτης της Epsilon Net για εμπορικά – λογιστικά προγράμματα και εγκατάστασης σε συστήματα ασφαλείας παρακολούθησης χώρου, επίσης παρέχει υπηρεσίες με Drone. Η εταιρεία Pc-Solutions με έδρα την Κόρινθο (Περιάνδρου 52) αναζητά άτομο για τη
στελέχωση του καταστήματος της.

Η θέση εργασίας αφορά:
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Ωράριο Καταστημάτων: Δευτ – Σάββατο 09:00-14:00 & Τρ,Πεμ,Παρ, 18:00-21:00

Αρμοδιότητες
  • Οργάνωση, ενημέρωση γραφείου και αρχειοθέτηση, Διαχείριση εγγράφων(φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων)
  • Επικοινωνία με τους Πελάτες-Προμηθευτές της εταιρείας
  • Διαχείριση Λογιστηρίου, Λήψη ,Καταχώρηση & Τιμολόγηση Παραστατικών Αγορών-Πωλήσεων
  • Πωλήσεις - Ταμείο - Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
Δεξιότητες
Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες Ευχέρεια στον προφορικό λόγο Πρόθυμο και δυναμικό άτομο
Απαραίτητα Προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ (MS Office, Internet) και προγράμματος Εμπορικής Διαχείρισης (κατά προτίμηση Epsilon Net)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
Απολαβές & Παροχές
  • Βασικό πακέτο αποδοχών + Bonus
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Απάντηση θα λάβουν τα βιογραφικά που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Κόρινθος

Job ID : 305SDWNIMXH

Corinthia Jobs

Κόρινθος, Πελοπόννησος

2109639269

Το Corinthia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Κορινθίας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Corinthia Jobs.