Χειριστής/ρια Κλάρκ/Βοηθός αποθήκης

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Άγιοι Θεόδωροι

HELLENIC CABLES | FULGOR Α.Ε.
Περιγραφή

Η FULGOR A.E. μέλος της HELLENIC CABLES
μίας από τις πλέον πρωτοπόρους εταιρίες στον τομέα της κατασκευής τεχνολογικά εξελιγμένων προϊόντων υψηλής ποιότητας, καθώς και της παροχής ολοκληρωμένων λύσεων στις υποβρύχιες καλωδιακές διασυνδέσεις, αναζητά

ΧΕΙΡΙΣΤΗ/ΡΙΑ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟΥ ΑΝΥΨΩΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ-ΚΛΑΡΚ/ ΒΟΗΘΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
για το εργοστάσιο της στους Αγίους Θεοδώρους Κορινθίας.

Η θέση θα αναφέρεται στον Project Supply Chain Manager έχοντας τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

Αρμοδιότητες
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίησή τους
  • Προετοιμασία φορτίων για αποστολή και επίβλεψη της διαδικασίας
  • Διεξαγωγή τακτικών ελέγχων για την ορθή λειτουργία των οχημάτων και της αποθήκης
  • Διασφάλιση της διατήρησης καθαριότητας του χώρου της αποθήκης
  • Τήρηση των κανονισμών ασφαλείας
Απαραίτητα Προσόντα
  • Άδεια χειριστή ηλεκτροκίνητου και/ή πετρελαιοκίνητου ανυψωτικού περονοφόρου μηχανήματος (κλαρκ) και βεβαίωση αναγγελίας χειρισμού
  • Γνώσεις λειτουργίας αποθήκης
  • Γνώση πληροφοριακών συστημάτων
  • Προαιρετική γνώση SAP
  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Ομαδικό πνεύμα, οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Διαμονή στην ευρύτερη περιοχή με δυνατότητα μετακίνησης από / προς το εργοστάσιο
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και κινήτρων
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Πρόσθετη ασφαλιστική κάλυψη υγείας
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Άγιοι Θεόδωροι

Corinthia Jobs

Κόρινθος, Πελοπόννησος

Το Corinthia Jobs αποτελεί μέρος της Local Jobs, μιας startup που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη εξειδικευμένων projects γύρω από θέματα εργασίας και απασχόλησης στην Ελλάδα. Με την καθημερινή μας ενασχόληση φροντίζουμε ώστε οι ενδιαφερόμενοι να ενημερώνονται για τις τρέχουσες θέσεις εργασίας στο νομό Κορινθίας. Επιθυμία μας είναι να προσφέρουμε ποιοτικές και προσιτές υπηρεσίες στις επιχειρήσεις του τόπου, ώστε να στελεχώνονται με το καταλληλότερο ανθρώπινο δυναμικό. Για διευκρινήσεις, ειδικά πακέτα υπηρεσιών ή βοήθεια σχετικά με τη διαδικασία δημοσίευσης, μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία με την ομάδα του Corinthia Jobs.