Υπάλληλος Αποθήκης στην εταιρεία “ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ Α.Ε.” | Κόρινθος

Η εταιρεία “ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ Α.Ε.” δραστηριοποιείται στην παραγωγή Γαλακτοκομικών προϊόντων στην Κόρινθο και επιθυμεί να προσλάβει:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ (WAR62)

Περιγραφή Θέσης:

  • Διαχείριση συστήματος παραγγελιών, επιστροφών και αποθεμάτων
  • Προετοιμασία διανομής παραγγελιών (picking & αποστολή)
  • Διασφάλιση σωστής παραλαβής, καταμέτρησης και αποθήκευσης εμπορευμάτων στον χώρο αποθήκης
  • Χειρισμός παλετοφόρων και ανυψωτικών μηχανημάτων
  • Φορτω-εκφόρτωση φορτηγών

Ο/Η κατάλληλος υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Γνώση ERP συστήματος
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργάνωση και διαχείριση πολλαπλών ενεργειών
  • Άδεια Χειριστή Κλαρκ (απαραίτητη)
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών, ατομικά αλλά και σε συνεργασία με συναδέλφους
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη

Εκδήλωση ενδιαφέροντος:

Εάν σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη θέση εργασίας, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα ηλεκτρονικά στο παρακάτω mail: [email protected]

Απάντηση θα λάβουν τα βιογραφικά που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Ημερομηνία δημοσίευσης στο CorinthiaJobs.gr:

19 Μαΐου 2020