ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago ΣΟΥΣΑΚΙ, ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

HELLENIC CABLES - FULGOR
Περιγραφή

Η Hellenic Cables, μία από τις πλέον πρωτοπόρους εταιρίες στον τομέα της κατασκευής τεχνολογικά εξελιγμένων προϊόντων και από τις ελάχιστες εταιρίες που ειδικεύονται στις υποβρύχιες καλωδιακές διασυνδέσεις, αναζητά:

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ

για το εργοστάσιο της FULGOR στους Αγίους Θεοδώρους Κορινθίας.

Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στον προϊστάμενο και εργοδηγό μηχανολογικής συντήρησης.

Αρμοδιότητες
  • Mεριμνά για την απρόσκοπτη λειτουργία του Η/Μ εξοπλισμού του εργοστασίου, αποκατάσταση δυσλειτουργιών – βλαβών
  • Συμμετέχει στην εκτέλεση του προγράμματος προληπτικής συντήρησης
  • Διασφαλίζει μια στενή συνεργασία με την παραγωγή για την εξασφάλιση της ομαλής της λειτουργίας
Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο TEI Μηχανολογίας ή Πτυχίο Μέσης Τεχνικής Σχολής
  • Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση (σε εργοστάσιο ή/και μηχανουργείο)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και γνώση H/Y
  • Ομαδικό πνεύμα και αναλυτική σκέψη, πρωτοβουλία, μεθοδικότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφαλιστική κάλυψη υγείας
Αποστολή βιογραφικών μέσω email στο:
[email protected]

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 3

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
ΣΟΥΣΑΚΙ, ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Job ID : 274SXR50DJ0

FULGOR S.A.

Σουσάκι Κορινθίας , Άγιοι Θεόδωροι/ Σουσάκι

2168608312