Στέλεχος Πωλήσεων & Γραμματειακής Υποστήριξης στην εταιρεία “ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ” | Κόρινθος

Η εταιρεία ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ αναζητά συνεργάτη. Πιο αναλυτικά:

Αντικείμενο θέσης εργασίας:

  • Στέλεχος Πωλήσεων & Γραμματειακής Υποστήριξης

Προφίλ θέσης εργασίας:

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και Εξυπηρέτηση πελατών
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Παρουσίαση προϊόντων σε εκθεσιακό χώρο της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας (C2 / Έμπειρος χρήστης σε προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Έμπειρος χρήστης χειρισμού Η/Υ (Ms Office, Internet)
  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στο χώρο του επίπλου

Προσωπικές Δεξιότητες:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, οξεία αντίληψη
  • Συνέπεια, Οργάνωση, Ευχέρεια στην ταυτόχρονη εκτέλεση εργασιών
  • Ομαδικό πνεύμα και θετική συμπεριφορά
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης παραπόνων

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο, δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

Εκδήλωση ενδιαφέροντος:

Εάν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε σε μία ταχεία αναπτυσσόμενη εταιρεία αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με την ένδειξη «Στέλεχος Πωλήσεων & Γραμματειακής Υποστήριξης» υπ΄ όψιν κας Χριστίνας Οικονόμου

Α) στο  email: [email protected]

Β) στα φυσικά καταστήματα «Οικονόμου»  στην Κόρινθο και το Κιάτο

Γ) με fax στο 27410 – 75150

Τηλέφωνο επικοινωνίας για πληροφορίες: 27410 28658

Ημερομηνία δημοσίευσης στο CorinthiaJobs.gr:

Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2020