Υπεύθυνος Καταστήματος στην εταιρεία “ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ” | Κόρινθος

Η εταιρεία ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ αναζητά συνεργάτη. Πιο αναλυτικά:

Αντικείμενο θέσης εργασίας:

  • Υπεύθυνος Καταστήματος

Προφίλ θέσης εργασίας:

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση και διοίκηση του καταστήματος
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας και τήρηση όλων των εταιρικών διαδικασιών
  • Εμπορική διαχείριση του καταστήματος
  • Ταμειακός έλεγχος
  • Διαμόρφωση και έλεγχος τήρησης ωραρίου υπαλλήλων
  • Επίτευξη οικονομικών στόχων του καταστήματος
  • Προγραμματισμός, παρακολούθηση και αξιολόγηση των αποτελεσμάτων της ομάδας πωλήσεων
  • Παρακολούθηση ετήσιου/μηνιαίου προϋπολογισμού, ανάλυση αποτελεσμάτων
  • Διοίκηση, εκπαίδευση και παρακίνηση της ομάδας του καταστήματος
  • Διασφάλιση άριστης εξυπηρέτησης και εξασφάλιση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση εφαρμογών Microsoft Office και Outlook

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ

Προσωπικές Δεξιότητες:

  • Άριστες διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα δημιουργίας συνεργασιών
  • Δυνατότητα παράλληλης ενασχόλησης με πολλαπλά θέματα
  • Ικανότητες οργάνωσης και διοίκησης
  • Διακριτικότητα και εμπιστευτικότητα
  • Ευθύνη, ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα για εργασία υπό πίεση

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο, δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

Εκδήλωση ενδιαφέροντος:

Εάν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε σε μία ταχεία αναπτυσσόμενη εταιρεία αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με την ένδειξη «Υπεύθυνος Καταστήματος» υπ΄ όψιν κας Χριστίνας Οικονόμου

Α) στο email: [email protected]moushop.gr

Β) στα φυσικά καταστήματα «Οικονόμου» στην Κόρινθο και το Κιάτο

Γ) με fax στο 27410 – 75150

Τηλέφωνο επικοινωνίας για πληροφορίες: 27410 28658

Ημερομηνία δημοσίευσης στο CorinthiaJobs.gr:

Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2020