Κοπέλα για Γραμματειακή Υποστήριξη στο κατάστημα της “PC-Solutions” | Κόρινθος

Η εταιρεία  Pc-Solutions με έδρα την Κόρινθο (Περιάνδρου 52) αναζητά κοπέλα για τη στελέχωση του καταστήματος της.  Πιο αναλυτικά:

Προφίλ Εταιρείας

Η Pc-Solutions αποτελεί μία ευέλικτη και δυναμική εταιρεία εμπορίου και υπηρεσιών συστημάτων πληροφορικής και εγκαταστάσεις δικτύων με 15ετή εμπειρία πάνω στο αντικείμενο της. Καλύπτει την πώληση των ταμειακών συστημάτων, καθώς και την πώληση-αγορά-επισκευή ηλεκτρονικών υπολογιστών και των περιφερειακών τους. Είναι επίσημος συνεργάτης της Epsilon Net για εμπορικά – λογιστικά προγράμματα και εγκατάστασης σε συστήματα ασφαλείας παρακολούθησης χώρου, επίσης παρέχει υπηρεσίες με Drone.

Τίτλος Θέσης:

Γραμματειακή Υποστήριξη

Περιγραφή Θέσης:

  • Οργάνωση, ενημέρωση γραφείου και αρχειοθέτηση, διαχείριση εγγράφων (φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων)
  • Επικοινωνία με τους Πελάτες-Προμηθευτές της εταιρείας
  • Διαχείριση Λογιστηρίου, Λήψη ,Καταχώρηση & Τιμολόγηση Παραστατικών Αγορών-Πωλήσεων
  • Πωλήσεις – Ταμείο – Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ (MS Office, Internet) και προγράμματος Εμπορικής Διαχείρισης (κατά προτίμηση Epsilon Net)
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Δεξιότητες Υποψηφίου:

  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχέρεια στον προφορικό λόγο
  • Πρόθυμο και δυναμικό άτομο

Προσφέρουμε:

  • Βασικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος:

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε άμεσα το βιογραφικό σας σημείωμα , μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Απάντηση θα λάβουν τα βιογραφικά που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Ημερομηνία δημοσίευσης στο CorinthiaJobs.gr:

Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020