Πωλητής/ρια

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Πετμεζά 23, Κιάτο

AGRARIA - ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ
Περιγραφή

Η εταιρία δραστηριοποιείται στο χώρο της εμπορίας βιομηχανικών ειδών, αγροτικών εργαλείων και μηχανημάτων από το 1985, με έδρα το Κιάτο Κορινθίας. Στόχος μας είναι η παροχή προϊόντων άριστης ποιότητας, η άμεση και πληρέστερη εξυπηρέτηση του πελάτη η οποία δε σταματά μόνο στην πώληση αλλά συνεχίζεται και μετά από αυτή με την παροχή τεχνικής υποστήριξης.

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Συντονισμός αποθήκης
  • Προγραμματισμός και έλεγχος των παραγγελιών
  • Παραλαβή, τακτοποίηση εμπορευμάτων
Δεξιότητες
Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Μεθοδικότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια Επαγγελματική συμπεριφορά Ευγένεια και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Απαραίτητα Προσόντα
  • Γνώσεις σε μηχανολογικό εξοπλισμό, αγροτικά μηχανήματα και βιομηχανικά είδη-εργαλεία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
Επιθυμητά Προσόντα
  • Επιθυμητές σπουδές ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Μηχανολογικές γνώσεις και εμπειρία σε service αγροτικών μηχανημάτων
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".
Εναλλακτικά, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον υπεύθυνο της εταιρείας τηλεφωνικά στο 2742028154, καθημερινά 13:30 -14:30.

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Πετμεζά 23, Κιάτο

Job ID : 307VZLXQAKW

AGRARIA

ΠΕΤΜΕΖΑ 23 , Κιάτο

2742028154

www.agraria.gr