Πωλητής/ρια

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 2 months ago ΠΕΤΜΕΖΑ 419 ΚΙΑΤΟ

ΖΑΡΚΟΣ ΑΕΒΕ
Περιγραφή

H ΖΑΡΚΟΣ ΑΕΒΕ αναζητά έναν Εξωτερικό Πωλητή/ρια για την περιφέρεια της Κορινθίας

Αρμοδιότητες
  • Εφαρμογή εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας
  • Διαχείριση και διατήρηση υπάρχοντος πελατολογίου στις περιοχές αρμοδιότητας
  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας στους υφιστάμενους πελάτες με στόχο την αύξηση του τζίρου
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης
  • Διερεύνηση της τοπικής αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Παρακολούθηση και αξιολόγηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού
Δεξιότητες
Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες Γνώση σε τεχνικές πωλήσεων Επαγγελματική υπευθυνότητα και συνέπεια Προθυμία και συνεργατικότητα Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και τήρησης των χρονοδιαγραμμάτων
Απαραίτητα Προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων ή προϋπηρεσία σε πωλήσεις B2B τουλάχιστον 2 έτη
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β΄
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή εταιρικού αυτοκινήτου και τηλεφώνου
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα περαιτέρω επαγγελματικής εξέλιξης
Για αποστολή βιογραφικού πατήστε "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Δημοσιεύθηκε : 2 months ago
ΠΕΤΜΕΖΑ 419 ΚΙΑΤΟ

ZARKOS AEBE

ΠΕΤΜΕΖΑ 419 , ΚΙΑΤΟ

6944507171