ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago ΑΣΣΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

΄΄ΚAMENITSAS΄΄ PASTRIES AND DESSERTS
Περιγραφή

Αν είσαι 30-49 και θέλεις να ενταχθείς στο team του Pastries and Desserts ΄΄Καμενίτσας΄΄ ως πωλήτρια θα πρέπει να έχεις:

- Ευχάριστη προσωπικότητα με ευχέρεια στην επικοινωνία
- Προϋπηρεσία τριών ετών τουλάχιστον σε ανάλογη θέση
- Διάθεση για εργασία
- Ικανότητα ανταπόκρισης σε συνθήκες πίεσης
- Ενεργή εγγραφή στον ΟΑΕΔ

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Υποστήριξη στο εργαστήριο όταν κριθεί απαραίτητο
  • Διαχείριση εμπορευμάτων στο στάδιο παραγγελίας & παραλαβής
Δεξιότητες
Επικοινωνιακές ικανότητες Υπευθυνότητα Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας Τιμιότητα Ταχύτητα Καθαριότητα Διάθεση για εργασία Πρωτοβουλίες
Απαραίτητα Προσόντα
  • Γυναίκα 30-49
  • Εγγεγραμμένη στον ΟΑΕΔ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών ως πωλήτρια σε ζαχαροπλαστείο
Επιθυμητά Προσόντα
  • Ικανότητα συνεργασίας
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 3

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
ΑΣΣΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Job ID : 289NNGEQVNN

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΖΑΧ/ΚΗΣ

Π.Ε.Ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ -ΠΑΤΡΩΝ 24 ΑΣΣΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

2741086867