Υπάλληλος Διανομών στην εταιρεία “ΣΤΟΧΟΣ-Πυροσβεστικά Είδη” | Κόρινθος

Η επιχείρηση ΣΤΟΧΟΣ Πυροσβεστικά με έδρα τη Κόρινθο, στο πλαίσιο της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά άτομο για να καλύψει τη παρακάτω θέση εργασίας:

Θέση:

Υπάλληλος Διανομών

Περιγραφή Θέσης:

  • Παραλαβή και παράδοση πυροσβεστήρων
  • Διανομή παραγγελιών στο χώρο του πελάτη
  • Εξυπηρέτηση πελατολογίου (επικοινωνία με πελάτες, λήψη παραγγελιών κ.α)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ηλικία 25-35
  • Απόφοιτος Λυκείου ή ΙΕΚ
  •  Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε παρόμοια ή αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών (κυρίως επιχειρήσεων- επαγγελματιών)
  • Άτομο επικοινωνιακό, ευχάριστο και υπεύθυνο
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης και επικοινωνίας με το πελατολόγιο
  • Βασικές γνώσεις τεχνικών θεμάτων θα εκτιμηθούν ιδιαιτέρως

Εκδήλωση ενδιαφέροντος:

Εάν σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη θέση εργασίας, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα (με συνοδεία πρόσφατης φωτογραφίας) στο email: [email protected] , αναφέροντας στο θέμα “ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ-ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΝΟΜΩΝ”.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία στο τηλέφωνο: 6944 367090

Σημειώσεις:

  • Οι υποψήφιοι θα λάβουν απάντηση σε περίπτωση που κριθούν κατάλληλοι για διεξαγωγή συνέντευξης.
  • Η εταιρεία ΣΤΟΧΟΣ Πυροσβεστικά εναρμονίζεται με τον κανονισμό προστασίας προσωπικών δεδομένων και σας ενημερώνει ότι σε όλες τις αιτήσεις τηρείται απόλυτη εχεμύθεια και προστασία των προσωπικών σας δεδομένων.

ΠΡΟΦΙΛ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ:

Η εταιρεία ΣΤΟΧΟΣ-Πυροσβεστικά ξεκίνησε τη πορεία της ως ατομική επιχείρηση το  1995 με έδρα τη Κόρινθο. Αντικείμενο της είναι η εμπορία σύγχρονων και πιστοποιημένων ειδών πυρασφάλειας και η παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών πυρασφάλειας.

Είναι από τις πρώτες εταιρείες στη χώρα που πιστοποιήθηκε το 2005 ως Αναγνωρισμένη εταιρεία αναγόμωσης και συντήρησης πυροσβεστήρων, πιστοποίηση που διαθέτει έως και σήμερα από το διεθνή φορέα BUREAU VERITAS, δημιουργώντας ένα πλήρως εξοπλισμένο εργαστήριο με μηχανήματα τελευταίας τεχνολογίας. Όλες οι εργασίες πραγματοποιούνται από ειδικά πιστοποιημένο αρμόδιο άτομο εφαρμόζοντας αυστηρά συγκεκριμένες διαδικασίες.

Ακολουθώντας πιστά τις εξελίξεις της εποχής και με γνώμονα πάντα την ποιοτική παροχή εμπορευμάτων και υπηρεσιών το ανθρώπινο δυναμικό της εταιρείας εκπαιδεύεται και ενημερώνεται τακτικά σε θέματα πυρασφάλειας συμβάλλοντας ενεργά στην επίτευξη των στόχων της

Παράλληλα με την εμπορική δραστηριότητας της, η εταιρεία ΣΤΟΧΟΣ-Πυροσβεστικά πραγματοποιεί διάφορες δράσεις ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης του κοινωνικού συνόλου για θέματα πρόληψης και πυρασφάλειας.

Είναι μέλος της Πανελλήνιας Ένωσης Κατασκευαστών, Εμπόρων και Συντηρητών ειδών πυρασφαλείας « Η ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ»

Ημερομηνία δημοσίευσης στο CorinthiaJobs.gr:

Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου 2020