Τμήμα κρατήσεων και Λογιστήριο

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago Κόρινθος, Πατρών 128

Love Your Holidays
Περιγραφή

Ταξιδιωτικό γραφείο ζητάει προσωπικό για το τμήμα λογιστηρίου και κρατήσεων.

Αρμοδιότητες
  • Λογιστήριο: Καταχωρήσεις δεδομένων, τιμολόγηση ταξιδιωτικών πακέτων
  • Κρατήσεις: Κρατήσεις αεροπορικών και ακτοπλοϊκών εισιτηρίων, ξενοδοχείων, και πακέτων. Εξυπηρέτηση πελατών
Δεξιότητες
Υπευθυνότητα εχεμύθεια Ομαδικό πνεύμα ευγένεια θετική διάθεση ικανότητα στην επικοινωνία και έμφαση στις λεπτομέρειες
Απαραίτητα Προσόντα
  • Τμήμα Λογιστηρίου: Γνώση λογιστικής, Άριστη Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, Microsoft Office, Back Office, καλή γνώση Αγγλικών
  • Τμήμα κρατήσεων: Γνώση αεροπορικού και ακτοπλοϊκού εισιτηρίου, Back Office, διαχείριση πελατών, Άριστη γνώση συστημάτων κρατήσεων GDS & ForthCRS Liknoss, Άριστη γνώση αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα
  • Προϋπηρεσία σε ταξιδιωτικό γραφείο
Προτεραιότητα σε βιογραφικά με τα παραπάνω προσόντα και χαρακτηριστικά. Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 2

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
Κόρινθος, Πατρών 128

PATRON 128 , ΚΟΡΙΝΘΟΣ

6974720568