Άτομο για το λογιστήριο στην εταιρεία “V-Cubes” | Χιλιομόδι

Η εταιρεία V-Cubes αναζητά άτομο για το λογιστήριο. Πιο αναλυτικά:

Ζητείται εργατικό και αξιόπιστο άτομο για μόνιμη εργασία στην εταιρεία μας ( ‪www.v-cubes.com) στο λογιστήριο μας.

Καθήκοντα:

  • τιμολόγηση
  • εισπράξεις
  • δαπάνες
  • εμπορική διαχείριση
  • καταστάσεις πελατων προμηθευτών, VIES, Φ4 κλπ
  • τελωνεία
  • Διαχείριση προγραμμάτων ΕΣΠΑ
  • παραγγελίες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο οικονομικού πανεπιστημίου ή λογιστικής
  • 5ετης κατ ελάχιστο εμπειρία σε ΑΕ -η δυνατόν εξαγωγικής
  • άριστη γνώση Excel και χειρισμός Η/Υ
  • άριστη εξοικείωση στον χειρισμό ERP (κατά προτίμηση singular) και άνεση σε CRM
  • άριστη γνώση Αγγλικών.

Επιπρόσθετα προσόντα που θα εκτιμηθούν είναι η εμπειρία σε κοστολόγηση, αποθήκη, logistics, πωλήσεις, μισθοδοσία-εργατικά, άλλες ξένες γλώσσες.

Καλές αποδοχές, δυνατότητα ανέλιξης και ταξιδιών.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος:

Εάν σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη θέση εργασίας, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο fax: +30 27410 99281 ή στο e-mail: [email protected]

Ημερομηνία δημοσίευσης στο CorinthiaJobs.gr:

Τρίτη 11 Φεβρουαρίου 2020