Υπάλληλος Στήριξης Τμήματος Διαγωνισμών

Πλήρης Απασχόληση Δημοσιεύθηκε 1 month ago 80ο χλμ ΝΕΟΑΚ, 20100

Γαλακτοκομικά Μανδρέκας Α.Ε.
Περιγραφή

Η εταιρεία “ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ Α.Ε.” δραστηριοποιείται στην παραγωγή Γαλακτοκομικών προϊόντων στην Κόρινθο και επιθυμεί να προσλάβει: ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ (FIN63)

Αρμοδιότητες
  • Διοικητική υποστήριξη όλων των εργασιών του τμήματος (διαχείριση επικοινωνίας, αλληλογραφίας, εγγράφων, φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων)
  • Διερεύνηση και εύρεση διαγωνισμών που δημοσιεύονται
  • Αναζήτηση προκηρύξεων δημόσιων διαγωνισμών
  • Προετοιμασία και έλεγχο φακέλων δικαιολογητικών για συμμετοχή σε διαγωνισμούς του δημοσίου, καθώς και τη διεκπεραίωση ηλεκτρονικών διαγωνισμών
Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχιούχο ΑΕΙ / ΑΤΕΙ διοικητικής / οικονομικής / νομικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (Microsoft Office, Internet)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (απαραίτητη)
  • Χειρισμός ERP συστημάτων (γνώση soft1 επιθυμητή)
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου και τήρησης προθεσμιών
Απολαβές & Παροχές
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Απάντηση θα λάβουν τα βιογραφικά που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα. Για αποστολή βιογραφικού, πατήστε στο κουμπί "Εκδήλωση Ενδιαφέροντος".

Premium Job
Σύνοψη
Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητη προϋπηρεσία (σε έτη) : 2

Δημοσιεύθηκε : 1 month ago
80ο χλμ ΝΕΟΑΚ, 20100

ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ Α.Ε.

80o χλμ Εθν. Οδός Αθηνών-Κορίνθου, 20100 , Κόρινθος

2741083535

www.greekyogurt.gr